Dodatnih 10% na znižane Snow & Vodni športi!
Izkoristi dodatnih 10 % popusta na že znižane izdelke Snow & Vodni športi!
Snowboard deske

THE MATRIARCH

Koda:
Izbrana barva:
Tabela velikosti
Izberi velikost:
155
157W
160W
Ponudba velja od: 12.10.2026

Prejmite dodatnih 10 % popusta na že znižane izdelke iz kategorij snow in vodni športi!

Popust se obračuna samodejno v košarici.

Popustov in promocij ni mogoče seštevati.

Dostava in vračila
Predvidena dostava SLO in HR: 16.10.2026
Predvidena dostava ostale države EU 21.10.2026

KLJUČNE ZNAČAJKE:




Rocker:Alpine V4 DirectionalLaminates:Hybrid SuperCarbon™ HolySheet™ Tri/Tri + Magic Bean™ Resin
Flex:7/10, DirectionalKompatibilnost s vezovima:2 x 4 Inserts
Oblik:DirectionalTeren:All-Mountain, Freeride
Core:Transcend Core™Level:Intermediate-Advanced
Masa:HyperDrive™ ADV XT Base



NAPOMENA: The Matriarch je dostupan s dvije različite boje baze. Ako imate preferenciju, upišite željenu boju baze u polje Order Notes prilikom narudžbe. Potrudit ćemo se ispuniti vaš zahtjev, ali dostupnost nije moguće garantirati.




Camber Profile



VELIČINE:




Veličina (cm)155157W158160W161
Effective Edge (mm)11581173118011951203
Tip Width (mm)297306300309303
Waist Width (mm)252263257265259
Tail Width (mm)293302296305299
Sidecut Radius (m)8.08.058.18.158.2
Stance Setback (in)0.80.80.80.80.8
Priporočena težina (lbs/kg)130–190 / 59–86kg140–200 / 63–90kg140–200 / 63–90kg150–210 / 68–95kg150–210 / 68–95kg
ŠirinaRegularWideRegularWideRegular

Zraven paše

BURTON

MOTO

239,90 € 179,93 €
BURTON

RULER

319,90 € 223,93 €
BURTON

CARTEL

299,90 €
BURTON

ION BOA®

619,89 €
BURTON

MISSION

249,90 €
BURTON

PHOTON BOA®

449,90 €
BURTON

GENESIS

419,90 € 314,92 €
BENT METAL

LOGIC

259,90 € 155,94 €
visa
maestro
mastercard
verified by visa
mastercard securecode
dpd
pošta