🎃 Halloween: dodatnih 20 % pri nakupu nad 66 €!
🎃 Halloween akcija: izkoristi dodatnih 20 % popusta na vse izdelke, tudi že znižane, pri nakupu nad 66 €!
Snowboard deske

PRIME CHROMA CAM-OUT WIDE

Koda:
Izbrana barva:
Tabela velikosti
Izberi velikost:
156W
Ponudba velja od: 23.10.2026

🎃 Halloween akcija! Prejmite dodatnih 20 % popusta na vse izdelke, tudi že znižane, pri nakupu nad 66 €!
Popust se samodejno obračuna ob zaključku nakupa.

Popusti in akcije se ne seštevajo.

Dostava in vračila
Predvidena dostava SLO in HR: 28.10.2026
Predvidena dostava ostale države EU 02.11.2026


KLJUČNE LASTNOSTI:




Rocker:Cam-Out CamberLaminates:Bi-Lite Laminates
Flex:5/10, MediumKompatibilnost z vezmi:2 x 4 Inserts
Oblika:Directional TwinTeren:All-Mountain
Sredica:PowercoreNivo vožnje:Intermediate-Advanced
Masa:Premium Extruded FH Base



Profile



>

VELIKOSTI:






149152155158160W164W
Tip (mm)286296300302316318
Ski Waist (mm)239250254256270272
Heel (mm)286296300302316318
Radius (m)6.87.27.47.87.88.2
Priporočena teža(kg)50-7050-7055-7565-8575+75+
Effective Edge Length (cm)112010401060109011201150

Zraven paše

BURTON

MOTO

239,90 € 179,93 €
BURTON

RULER

319,90 € 223,93 €
BURTON

CARTEL

299,90 €
BURTON

ION BOA®

619,89 €
BURTON

MISSION

249,90 €
BURTON

PHOTON BOA®

449,90 €
BURTON

GENESIS

419,90 € 314,92 €
BENT METAL

LOGIC

259,90 € 155,94 €
visa
maestro
mastercard
verified by visa
mastercard securecode
dpd
pošta